Kósa Lajos és Bayer Zsolt egy fotón, amit az előbbi tette fel a közösségi oldalára. Nyilván büszke.

Kapcsolódó emlékezet:
– Miért akarnak átmenni a legvastagabb falon a debreceni fideszesek?
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.
Kósa Lajos és Bayer Zsolt egy fotón, amit az előbbi tette fel a közösségi oldalára. Nyilván büszke.

Kapcsolódó emlékezet:
– Miért akarnak átmenni a legvastagabb falon a debreceni fideszesek?
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved