Ha fontosnak tartod, hogy a Debreciner folytathassa a munkáját, akkor támogasd! Rajtad múlik!
Február 9-én adták át a hajdú-bihari Pocsaj településen a 12 kisgyermek elhelyezésére alkalmas bölcsődét,
ahol szokása szerint megjelent a térség fideszes országgyűlési képviselője, Vitányi István is, hogy kivegye a részét a helyiek öröméből.
Vitányi a politikusi Facebook-oldalán
többek között azt írta az esemény kapcsán közölt képeihez: „Falun élni jó, falun élni érdemes.”

hbmo.hu
Vitányi Istvánt korábban már több bírálat érte – a Debreciner részéről is – amiatt, hogy gyerekeket használnak szalagtartónak az avatási eseményein. Ez a szokásuk, úgy tűnik, nem akar megváltozni, ellenben az óvodásokat és az iskolásokat mostanság gyakorta levágják a facebookos fotóikról:

A megyei önkormányzat honlapján csorbítatlanul megmutatják a szalagvágást:

hbmo.hu
Kapcsolódó anyagok:
– Óvodás gyerekekkel feszíttették a szalagot a felnőttek elé a debreceni református óvodaavatón
– Óvodás gyerekekkel feszíttették a szalagot a bácsik elé a debreceni katolikus óvodaavatón
– Megint rövid volt a szalag, megint gyerekekkel tartatták
– Széles a szalag, óvodás feszíti, politikus vágja 2.
– Széles a szalag, óvodás feszíti, politikus vágja
– Négy óvodás közreműködésével vágta el a szalagot nyolc felnőtt
– Nők és gyerekek ismét a szalagvégen
– Képtelenek leszokni a gyerekek és a fiatal nők efféle használatáról
– Ismét gyerekeket használtak állványnak
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.
Ha fontosnak tartod, hogy a Debreciner folytathassa a munkáját, akkor támogasd! Rajtad múlik!












