
Budai Péter
A fotó ma 8 órakor készült a közösségi közlekedés új fővárosában (by Pósán László debreceni országgyűlési képviselő) a 2-es villamos vonalán, aminek egészét érintik az éppen zajló villamospálya felújítási munkák miatti pótlások.
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












