A NAP KÉPE

Megint jőnek, sínt felszednek…

A debreceniek emlékezete szerint több évtizedes hagyománya a városnak, hogy minden évben – lehetőleg nyáron, az iskolai szünet idejében – pályafelújítás történik a villamosvonal(ak)on.

A közösségi közlekedés pósáni fővárosában idén is próbát tesznek azzal, hogy most jobban, hosszabb szavatossággal, nagyobb tartóssággal tudják megcsinálni azt, ami eddig nem nagyon sikerült.

villamos
2026. június 22. – Fotók: Kántor-Újvári Gerda
villamos

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék