A Debreciner munkatársai véletlenszerűen szólítottak meg érdeklődőket három nappal az országgyűlési választások előtt.
Videónkat készítette Bereczki Boldizsár, Bodnár Sára és Kántor-Újvári Gerda.
Kapcsolódó tudósításunk itt: Mocskos fideszező tüntetők mellett beszélt Orbán Viktor a magyarok pénzéről Debrecenben













