Momentum
„A Momentum és a TizenX debreceni aktivistái a mai napon demonstrációt tartanak a polgármesteri hivatal Simonffy utcai irodája előtt.
Az ajtó előtt ülve várjuk Papp Lászlót egy nyilatkozattal, melynek aláírásával vállalja, hogy népszavazást ír ki a városunkba tervezett méreggyárakról.”
Ezt a kétmondatos közleményt és fotókat juttatott el a Debrecinernek ma, július 24-én reggel Szabó Bence, a Momentum debreceni önkormányzati képviselője.
Momentum












