
SM
Három hete mutattuk meg, hogy már a Bajcsy-Zsilinszky utcát is elkezdték rakni térkővel. Ma már kivehető az újabb debreceni törekvés formavilága.
Mint korábban is idéztük, az átalakítást bejelentő sajtótájékoztatóján Orosz Ibolya Aurélia fideszes önkormányzati képviselő a következőket mondta: „díszburkolatot kap növényágyások kialakításával a Bajcsy-Zsilinszky utca Halköz átjáró és Pásti utca közötti szakasza. A beruházással növekszik a rekreációs területek száma a belváros szívében, melynek köszönhetően ez a turisztikai desztináció a város üde színfoltjává válhat a jövőben.”

SM
Az előzetes ígéretek szerint a munkavégzés várhatóan augusztus közepéig tart.
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.











