A hajdú-bihari egyesület megszólalója szerint sorakoznak az önkénteseik, hogy foglalkozhassanak a kórházban maradt gyermekekkel. Azt is felajánlották a Klinikáknak, hogy csak szakképzettséggel rendelkező és a …
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A hajdú-bihari egyesület megszólalója szerint sorakoznak az önkénteseik, hogy foglalkozhassanak a kórházban maradt gyermekekkel. Azt is felajánlották a Klinikáknak, hogy csak szakképzettséggel rendelkező és a …
A Nevetnikék Alapítvány idén februárban és márciusban 75 önkéntest képzett a kórházban hagyott csecsemők gondozására.
Egy debreceni önkéntesjelölt pozitív visszajelzést kapott a kórháztól, Hajdú-Biharban még kevesen végezték el a szükséges képzést.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved