A Hajdúböszörményi Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnöke szerint már rengetegszer ígértek fejlesztéseket a területre, de ezek nem valósultak meg.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A Hajdúböszörményi Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnöke szerint már rengetegszer ígértek fejlesztéseket a területre, de ezek nem valósultak meg.
Nagy Sándor elnök szerint nincs akkora beleszólásuk a városi folyamatokba, mint amekkorát a lakosok elvárnak. Közmunkások esőkabátjára meg nincs pénz a költségvetésben. VIDEÓ
Nagy Sándor elnök szerint ezekről igényli a lakosság a tájékoztatást.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved