A Nagyállomás előtt. Milyen jó, hogy nem térköveztek le mindent!
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A Nagyállomás előtt. Milyen jó, hogy nem térköveztek le mindent!
Nyitott szerkesztőségi ülés tart a Debreciner július 14-én, csütörtökön 18 órától. Hívunk, várunk!
Nem marad el a mára tervezett házmentő közösségi esemény.
Hatalmas károk a mezőgazdaságban, komoly kihívásokkal néz szembe a természetvédelem, de a városok lakossága is megszenvedi a súlyos csapadékhiányt. Igyekeztünk utánajárni, mit lehet tenni ebben …
Jóval vadabb nyilas válik egy elfojtásokkal élő emberből, mint a nagypofájú rasszistából! Mi lehet ennek az oka? Nem más, mint a társadalmi erkölcsromlás.
A Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság tájékoztatása szerint csak az I. ütem dokumentumai elérhetők. Az sem teljesen egyértelmű, hogy egyáltalán hány ütem lesz, és azok mikorra készülnek …
Azért kellett kiírni, mert a testület június 30-án bizalomhiányra és korrupciógyanúra hivatkozva feloszlatta magát.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved