A kecskeméti közgyűlési asztalfőn heten ülnek.
BEZÁR
Közösségi média
BEZÁR
A kecskeméti közgyűlési asztalfőn heten ülnek.
A külföldi fizetős hallgatók vélhetően nem szeretnek fagyoskodni a pénzükért.
Gondoljatok azokra is, akik a mára már nem létező szociális hálóra szorulnának, de nincs olyan!
Vajon mire gondolhatott Papp László (beszédírója), amikor megszövegezte újévi köszöntőjét?
A városvezetés nem rendezett sem tűzijátékot, sem utcabált.
A 2021-es adatok szerint a KSH megyerangsorában a legjobb helyen található.
Az önkormányzat számára kiemelt jelentőségű, hogy a debreceni lakosok valamennyi kérdésükre és észrevételükre megnyugtató válaszokat kapjanak a kínai akkumulátorgyárral kapcsolatban – tájékoztatta a Debrecinert Szekeres …
Kósa Lajos állította ezt egy interjúban. Hibásan. Nagyot tévedett. Megint.
Az évforduló kerek, a tisztelgés alig érzékelhető. Így ünnepel Debrecen politikai vezetése?
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved