A Magyar Hang hetilap Flaszter című online műsorában hétről hétre újságírók beszélgetnek a legfrissebb történésekről. A július huszonnegyedikai adásban részt vett Polgár Tóth Tamás, a Debreciner szerkesztője is, aki Albert Enikővel, a Magyar Hang újságírójával és György Zsomborral, a hetilap főszerkesztőjével vitatta meg a fontosabbnak tűnő honi ügyeket.
Jó ötlet-e fejbe lőni Bindzsisztán miniszterelnökét? A fiatalok és a Fidesz? Országot jár Magyar Péter és Lázár János, közben mesterséges intelligenciával manipulál Kocsis Máté.
Itt (is) megtekinthető:
Köszönve munkatársunk meghívását, ajánljuk a Flasztert és a Magyar Hangot. Nézzétek, olvassátok, támogassátok vagy fizessetek elő rá! Legyen, legyünk!












