VOKS VAGY SOHA? – Együtt vagyunk Debreciner!

Nyitott szerkesztőségi ülés tart a Debreciner október 16-án, csütörtökön 18 órától a Malterban. Hívunk, várunk!

Invitálunk mindenkit, aki érdeklődik a Debreciner iránt, szeretne megismerkedni a munkatársakkal, vannak témajavaslatai, részese akar lenni független újságunk létének.

A mostani beszélgetésünkből sem zárjuk ki a fontos közéleti témákat, a sokakat érintő ügyeket sem, s természetes szót váltunk a hazai, a lokális nyilvánosság helyzetéről is.

Mivel várhatóan fél év múlva, 2026 áprilisában lesz az országgyűlési választás Magyarországon, ezért a mostani nyitott szerkesztőségi ülésünk fő témája a kampány.

Várunk 2025. október 16-án, csütörtökön 18 órára a Baross utca 16. alatt található Malterbe.

Ha eső lesz, akkor is lesz!

Az esemény Facebook-oldala itt található.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék