Ismét előkészítő munkálatok zajlanak Debrecen főterén. A Kossuth tér egy részét október 27-én kordonokkal rekesztették el. A lezárt területen dolgozó egyik munkás a Debrecinernek elmondta, a téli időszakban megszokott jégpályát készítik elő.



A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












