Újra megválasztották városi elnöknek Madarasi Istvánt, alelnöknek Suták Miklóst. Az ötfős elnökség további tagjai: Bedő Tíbor, Bencze Mátyás és Lukács Zsolt.
Az elnökség feladatul kapta a szervezet újjáalakítását, a megváltozott politikai helyzethez való igazodás feltételeinek megteremtését – tájékoztatott az MSZP debreceni alapszervezete.













