Tar Sándor után szabadon – 2025. október 4.

Az idei Tar-túra – immáron a huszonegyedik – október első szombatján lesz. Mint mindig, most is mindenki számára nyilvános és ingyenes.

Tar Sándor halála óta olvasói, tisztelői, ismerősei minden évben végigjárják az író által gyakrabban látogatott debreceni helyeket, ahol felolvasnak műveiből, felidézik emlékét.

Borbély Szilárd felolvas – Tar-túra, 2010

A tervezett program idén sem tér el a korábbi évekétől, az eddig tudható részletek az esemény közösségi oldalán találhatók.

Az immáron huszonegyedik Tar-túra – ami most is mindenki számára nyilvános – teljes egészében civil kezdeményezés és szervezés, soha semmilyen formában nem volt részes benne Debrecen hivatalos „kultúrirányítása”.

A Tar-túra szervezője újságunk, a Debreciner kiadója, az Együtt Debrecenért Egyesület.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék