
A probléma megoldására a városi közgyűlés elrendelte a toronyórák villamosítását, a munkára egy vállalkozót szerződtettek, de a kivitelezés annyira elhúzódott, hogy végül a polgármesteri értekezletnek is foglalkoznia kellett az üggyel. Sürgősen felhívták a vállalkozó figyelmét arra, hogy a kért munkálatokat azonnal végezze el.
Némi rosszmájúsággal azt is el lehetne mondani, hogy ennek valóban elérkezett az utolsó órája – kommentálta az esetet az újságíró.
Az UGYANAKKOR rovatunkban debreceni kötődésű korábbi újságokból jelenítünk meg aznapi írásokat. A rovat további cikkei itt olvashatók.












