VÁGATLAN VÁLTOZAT A DEBRECINER ELŐFIZETŐINEK! – A Debreceni Egyetem kommunikáció- és médiatudományi tanszékének vezetője szerint a mesterséges intelligencia nemcsak kihívást, hanem lehetőséget is jelent a felsőoktatásban. Úgy látja, a városba áramló külföldieket integrálni kell, az ehhez szükséges szakemberek képzésében pedig nekik is szerepük lesz.
Oláh Szabolcs médiakutató a Debreciner Podcastban – A teljes beszélgetés
VÁGATLAN VÁLTOZAT A DEBRECINER ELŐFIZETŐINEK! – A Debreceni Egyetem kommunikáció- és médiatudományi tanszékének vezetője szerint a mesterséges intelligencia nemcsak kihívást, hanem lehetőséget is jelent a felsőoktatásban. Úgy látja, a városba áramló külföldieket integrálni kell, az ehhez szükséges szakemberek képzésében pedig nekik is szerepük lesz.












