MOSOLYALBUM

Női létük erőforrás

Neves meghívottakkal találkozhattak az érdeklődők a Női Digitális Polgári Kör debreceni eseményén.

Vendéglátóként szerepelt Széles Diána (Fidesz) gondoskodási alpolgármester a Női Digitális Polgári Kör november 12-ei debreceni rendezvényén. Széles  – aki egy ideje már igen aktív kampányt folytat annak érdekében, hogy Kósa Lajos helyett ő kerüljön be az Országgyűlésbe a jövő tavaszi választáson – korábban jelezte a közösségi hálón, hogy ő már tagja a Harcosok Klubjának és a Zebra Digitális Polgári Körnek is. (A Facebookon már több alkalommal jeleztük, hogy Széles Diána közpénzből, önkormányzati alkalmazottakkal folyamatosan pártpropagandát folytat a hivatalos alpolgármesteri közösségi oldalán. Ez szerintünk továbbra is tiltott pártfinanszírozás. Széles Diána amúgy végzettsége szerint jogász.)

Papp Csaba - Női Digitális Polgári Kör
facebook.com/oroszibolyaaurelia

A nevetős női találkozón megosztották gondolatainkat és tapasztalatainkat a női szerepek kihívásairól és szépségeiről. Széles Diána szerint „nőnek lenni olyan kaland, amihez rengeteg türelem, empátia, bátorság és kitartás szükséges, azonban a beszélgetés során az is kiderült, hogy a női lét sokszínűsége életünkben sosem akadályként volt jelen, hanem sokkal inkább erőforrásként”. És vajon Papp Csaba (Fidesz) önkormányzati képviselő szerint?

Papp Csaba - Női Digitális Polgári Kör
facebook.com/oroszibolyaaurelia

A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék