A Momentum debreceni tüntetése remek alkalom lesz a Fidesznek, hogy megmutassa, még mindig ők képviselik a normalitást és még mindig ők vannak többen. Pedig a két állítás közül egyik sem igaz. Debrecenben sem.
GYÖKEREK A TÉRKŐ ALATT
Mintha megdicsérnék az ártatlanokat halálba küldőt, csak mert lehülyézi azt, aki bele is rúgna a hullákba
A Momentum debreceni tüntetése remek alkalom lesz a Fidesznek, hogy megmutassa, még mindig ők képviselik a normalitást és még mindig ők vannak többen. Pedig a két állítás közül egyik sem igaz. Debrecenben sem.












