Miért kell a független sajtó?

A kegyelmi ügy és számos más botrány, tényfeltárás megmutatta, milyen súlya van a független nyilvánosságnak. Hogyan maradhat meg a sajtó ellenőrző funkciója politikai nyomás alatt? Mit jelent ma függetlennek lenni Magyarországon? És mit jelenthet a NER után?

A Magyar Hang, a Mérték Médiaelemző Műhely és a Political Capital szervezésében konferenciát rendeztek a független sajtó szerepéről, működéséről Budapesten. A Debrecinert Polgár Tóth Tamás szerkesztő képviselte.

Itt a videó az eseményről:

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék