Közvetlen légijárat bevezetése mellett döntött a Malév Debrecen és Budapest között – adta hírül a Hajdú-bihari Napló. Azt írták, a reggeli órákban 6:20-kor indul autóbusz a Ferihegyi repülőtérre, ahonnan 7 órakor startol repülőgép Debrecenbe. A járat érkezését 8 órára tervezték. Ennek megfelelően Debrecenből 7:40-kor indult autóbusz az Aranybika elől, amely a 8:10-kor induló géphez szállította az utasokat. Ez a járat 9:10-kor kellett elérje a fővárost. A reggeli menetrendet tükrözve egy délutáni járat is indult. 15:25-kor szállt fel Budapestről, mely 16:35-kor fordult vissza Debrecenből aznapi utolsó útját megtéve.

Az UGYANAKKOR rovatunkban debreceni kötődésű korábbi újságokból jelenítünk meg aznapi írásokat. A rovat szerkesztője Papp Dávid. Az UGYANAKKOR további cikkei itt olvashatók.












