UGYANAKKOR

Március 4-én megindul a közvetlen légijárat Debrecen és Budapest között 

A Malév tavaszi menetrendjét ismertették. – Hajdú-bihari Napló, 1963. március 1.

Közvetlen légijárat bevezetése mellett döntött a Malév Debrecen és Budapest között – adta hírül a Hajdú-bihari Napló. Azt írták, a reggeli órákban 6:20-kor indul autóbusz a Ferihegyi repülőtérre, ahonnan 7 órakor startol repülőgép Debrecenbe. A járat érkezését 8 órára tervezték. Ennek megfelelően Debrecenből 7:40-kor indult autóbusz az Aranybika elől, amely a 8:10-kor induló géphez szállította az utasokat. Ez a járat 9:10-kor kellett elérje a fővárost. A reggeli menetrendet tükrözve egy délutáni járat is indult. 15:25-kor szállt fel Budapestről, mely 16:35-kor fordult vissza Debrecenből aznapi utolsó útját megtéve.

Budapest-Debrecen repülőjárat Malév 1963
Fortepan / Lőw Miklós

Az UGYANAKKOR rovatunkban debreceni kötődésű korábbi újságokból jelenítünk meg aznapi írásokat. A rovat szerkesztője  Papp Dávid. Az UGYANAKKOR további cikkei  itt olvashatók.

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék