HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 27.

Kósa Lajos: „Reszkess, Budapest!”

A helyi kampány szerte az országból ma, március 15-én elutazott a fővárosba, ott sétált egy-egy nagyot, aztán hazatért. Hogy mennyire fáradtak el a kétoldali menetelők, az majd holnap kiderül. Valószínűleg semenyire, mert erre nem adott nekik engedélyt se Orbán Viktor, se Magyar Péter. Izzani kell!

CSAK ELŐFIZETŐKNEK!

Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.
Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!

A helyi kampány szerte az országból ma, március 15-én elutazott a fővárosba, ott sétált egy-egy nagyot, aztán hazatért. Hogy mennyire fáradtak el a kétoldali menetelők, az majd holnap kiderül. Valószínűleg semenyire, mert erre nem adott nekik engedélyt se Orbán Viktor, se Magyar Péter. Izzani kell!

CSAK ELŐFIZETŐKNEK!

Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.
Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék