A helyi kampány szerte az országból ma, március 15-én elutazott a fővárosba, ott sétált egy-egy nagyot, aztán hazatért. Hogy mennyire fáradtak el a kétoldali menetelők, az majd holnap kiderül. Valószínűleg semenyire, mert erre nem adott nekik engedélyt se Orbán Viktor, se Magyar Péter. Izzani kell!
HELYBENJÁRÁS – KAMPÁNYNAPLÓ 27.
Kósa Lajos: „Reszkess, Budapest!”
A helyi kampány szerte az országból ma, március 15-én elutazott a fővárosba, ott sétált egy-egy nagyot, aztán hazatért. Hogy mennyire fáradtak el a kétoldali menetelők, az majd holnap kiderül. Valószínűleg semenyire, mert erre nem adott nekik engedélyt se Orbán Viktor, se Magyar Péter. Izzani kell!












