Tompa Enikő az április 12-i választás éjszakáján, a szűkebb körben tartott eredményváró eseményük közben szakított időt arra, hogy interjút készítsen vele a Debreciner.
A friss élmények hatása alatt is szóba kerültek a debreceni lakosok számára fontos témák, amelyekkel a jövőben mindenképp foglalkozni szeretne a Tisza politikusa. Megemlítette például a debreceni vasútállomást és környékét, mint fontos fejlesztési területet, illetve általában véve a debreceni közlekedést is. Bérlakásprogramról, panelfejlesztésről is szó esett, illetve arról, hogy nem egy elefántcsonttoronyban ücsörgő, megközelíthetetlen politikus kíván lenni, hanem olyan, akihez bármikor fordulhatnak a helyiek a problémáikkal.
Kapcsolódó tudósítások:
– Véget ért a Nemzeti Együttműködés Rendszere













