Vajon merné megbüntetni a debreceni városháza a debreceni Fideszt a választási plakátok kötelezően előírt eltávolításának elmaradása miatt? Törvény szerint a 2024. június 9-ei választások köztéri kampányplakátjait 2024. július 9-ig el kellett volna távolítani a plakátoló szervezeteknek és személyeknek. Mostanság pedig már 2025 van…


A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.












