Hallatták a hangjukat – A debreceni Orbán-gyűlés közönségét kérdeztük

Orbán Viktor miniszterelnök-pártelnök országos kampányjárásának utolsó előtti vidéki állomása volt Debrecen, a Fidesz fővárosa. A Dósa nádor térre hívták a híveiket április 9-én, de nem csak a kormánypárti szimpatizánsok jelentek meg. VIDEÓ

A Debreciner munkatársai véletlenszerűen szólítottak meg érdeklődőket három nappal az országgyűlési választások előtt.

Videónkat készítette Bereczki Boldizsár, Bodnár Sára és Kántor-Újvári Gerda.

Kapcsolódó tudósításunk itt: Mocskos fideszező tüntetők mellett beszélt Orbán Viktor a magyarok pénzéről Debrecenben

debreciner.hu

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék