Vajon hány partit játszhattak le a szőnyegen a gyerekekkel? Vagy csak a fotózás kedvéért imitálták a kedveskedést?

Széles Diána, Szilágyi Edina, Orosz Aurélia debreceni kormánypárti képviselőnők úgy gondolták, hogy együtt látogatnak el a város Család- és Gyermekjóléti Központjának egyik megújult egységébe, s visznek magukkal fotóst is. Aztán több fényképet felpakoltattak magukról a Facebookra, nyilván a segítségre szoruló családok érdekében. Sokat tehetnének hárman összefogva: Széles a területért felelős alpolgármester, Orosz intézményvezető, Szilágyi meg az adott választókerület önkormányzati képviselője.

Ám mintha végtelen választási kampány napjait élnénk most is. Közpénzből.
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












