Július 16. és 20. között rendezik meg a tizenhetedik Campus Fesztivált Debrecenben. Kelet-Magyarország legnagyobb könnyűzenei eseményéről a Debreciner számos fotóval, több cikkben és videóban számol be. Az eddig megjelent anyagaink itt találhatók.

Ahogy minden fesztiválon, a Campusfeszten sem csak zenei színpadok várják a vendégeket, hanem bizonyos szervezetek lehetőséget kaptak arra, hogy bemutassák tevékenységüket, tagokat, önkénteseket toborozzanak. Habár az erre szolgáló helyszínnek Civil Falu a neve, nemcsak tényleges civilek, hanem állami és önkormányzati szervezetek is ide települtek ki – többek között a rendőrség is. Habár voltak elégedetten nyilatkozók is, az általunk megkérdezettek többsége a Debrecinernek azt mondta, az idei kedvezőtlen időjárás miatt az első két napon a vártnál kevesebb volt az érdeklődő.

Július 17-én, csütörtökön a Civil Falu mellett megnéztük az Art Placcot is, ahol a legnagyobb szenzáció éppen a Manír csoport feldíszített békaautója volt.

A bejárásunkról videót is készítettünk:












