Arra virradt ma Debrecen, hogy nem kevés hó terült a városra. Ezen a télen ez az első igazi havazás itt. Szép, már azért is, hogy évek óta igen ritka. Mennyi lesz még?
Köszönjük a friss fotókat olvasóinknak!











A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












