Az április 3-án, pénteken 18 órakor a debreceni Baross16-ban tartandó premier előtti vetítésen elsők között nézhetik meg az AKKUVÁROS – Gyárak a kert végében című dokumentumfilmünket, az utána következő pódiumbeszélgetésen pedig a közönség is felteheti a témával kapcsolatos kérdéseit, elmondhatja észrevételeit. A beszélgetés résztvevői: Kozma Éva, a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület elnöke, filmünk egyik szereplője, valamint Polgár Tóth Tamás, a Debreciner szerkesztője, az Akkuváros rendezője. Moderál: Bereczki Boldizsár, a Debreciner újságírója, a film egyik készítője.
A premier előtti vetítés ingyenes. A helyszínen azonban adományokat elfogadunk, valamint várunk mindenkit az előfizetőink közé.
Az akkumulátoripari témák és más ügyek feltárásához nagy szükségünk van olvasóink támogatására, előfizetésére!
A premier előtti vetítés Facebook-oldala itt található.













