AKKUVÁROS – Premier előtti vetítés Debrecenben

A Debreciner szerkesztősége évek óta aktívan követi a debreceni akkumulátoripar fejleményeit. Közel hat hónapja kezdtünk el dolgozni egy dokumentumfilmen, amelyben többek között civilekkel és szakértőkkel folytatott beszélgetések segítségével, számos archív anyaggal és helyszíni felvétellel bemutatjuk, hogyan vált néhány év alatt Debrecen az iparág magyar fővárosává. A film elkészült.

Az április 3-án, pénteken 18 órakor a debreceni Baross16-ban tartandó premier előtti vetítésen elsők között nézhetik meg az AKKUVÁROS – Gyárak a kert végében című dokumentumfilmünket, az utána következő pódiumbeszélgetésen pedig a közönség is felteheti a témával kapcsolatos kérdéseit, elmondhatja észrevételeit. A beszélgetés résztvevői: Kozma Éva, a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület elnöke, filmünk egyik szereplője, valamint Polgár Tóth Tamás, a Debreciner szerkesztője, az Akkuváros rendezője. Moderál: Bereczki Boldizsár, a Debreciner újságírója, a film egyik készítője.

A premier előtti vetítés ingyenes. A helyszínen azonban adományokat elfogadunk, valamint várunk mindenkit az előfizetőink közé.

Az akkumulátoripari témák és más ügyek feltárásához nagy szükségünk van olvasóink támogatására, előfizetésére!

A premier előtti vetítés Facebook-oldala itt található.

debreciner.hu

A megosztása fontos!

Kérjük, válasszon előfizetési vagy támogatási lehetőségeink közül!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Címkék