Április 3-án Hajdú-Bihar megyében folytatta a Nemzet Hangja elnevezésű kampányát a Tisza Párt, ennek keretében a megye több városában is beszédet mondott Magyar Péter, a párt elnöke. A Debreciner több helyszínen is követte, valamint a közösségi médiában élőben közvetítette az eseményeket. A Debrecenben, Berettyóújfaluban és Hajdúböszörményben történtekről még aznap írásban beszámoltunk olvasóinknak.
Most a berettyóújfalui és a debreceni kampányeseményről egy videós összeállítást is közlünk, benne a két beszéd fontosabb részleteivel:












