Tasó László miniszterelnökös posztja az új Országgyűlés első ülésnapján:
Vitányi István miniszterelnökös posztja az új Országgyűlés első ülésnapján:
Korábbról ezeket a közös fotóikat őrizzük emlékezetünkben:




A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












