Kósa Lajos (Fidesz) országgyűlési képviselő és elnök a közösségi oldalára töltötte fel a közös fotóját
Orbán Viktorral.
Az üzenete ennyi:
„A választások utáni első értékelő megbeszélés szünetében. Egyetértés, nyertünk..”
Idézzünk fel egy 2014-es fotót, ami az akkori országgyűlési választás kampányában készült Debrecenben kettőjükről. Azóta nem tartott választási nagygyűlést a Fidesz itt (sem) – úgy tűnik, nem szükséges a nyeréshez.

MTI/Czeglédi Zsolt
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












