
A debreceni egyszemélyes projektként induló Gidnim’Rém zenekar már lépett fel a Müpa mélygarázsában, publikált róla cikket a Magyar Nemzet és foglalkozott vele a KULTer.hu is. Mégis, e sorok írásakor mindössze 198 Facebook-kedvelővel és 39 YouTube-feliratkozóval büszkélkedhetnek csupán. A Gidnim’Rém név mögött álló Urbán Bence nemrég az FM90 Campus Rádióban járt, ahol Malakiás című első nagylemezéről kérdezték. A videómegosztón látható adat szerint a beszélgetés felvételét mindössze 22-en hallgatták meg.
Ezt elégelhette meg az előadó vagy valamelyik kőkemény rajongója, valaki ugyanis a Flaszter Galaxis című opus szövegrészletét krétázta a debreceni Hortobágy utca járdájára. Reméljük, hogy bejön a marketing, mert mindenképpen nagyobb figyelmet érdemelne a produkció.












