Kósa Lajos országgyűlési képviselő és többszörös elnök Orbán Viktor miniszterelnöknél járt többed magával egyeztetni, mielőtt a kormányfő elutazott Brüsszelbe, ahol minden bizonnyal „mesterkedik a baloldal”.
Kósa ezt írta a fényképes posztjához: „Egy biztos: mindegy, miben mesterkedik a baloldal, mi nem fogjuk hagyni sem azt, hogy Magyarország belesodródjon ebbe a háborúba, sem azt, hogy a háború árát a magyarok fizessék meg!”

acebook.com/KosaLajos
A MOSOLYALBUM rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












