7480-nal emelkedett az azonosított fertőzöttek száma az elmúlt 24 órában Magyarországon.
456 új fertőzött Hajdú-Bihar megyében, 100 újabb elhunyt az országban

debreciner.hu
A koronavírus-járványról szóló hivatalos kormányzati tájékoztatás szerint 7480 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel összesen 1 746 424-re nőtt az azonosított fertőzöttek száma.
100 újabb beteg hunyt el az utóbbi 24 órában, az elhunytak száma összesen 43 066.
[picture=”31907″title=”A 2022. február 18-án reggel nyilvánosságra hozott adatok”>
MÉG NINCS VÉGE!
Itt olvashatók a Debreciner cikkei a koronavírus-járvány helyi aktualitásairól.
1 504 055-en már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma jelenleg 199 303.
4919 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 288-an vannak lélegeztetőgépen.
Hajdú-Bihar megyében 456-tal emelkedett a fertőzöttek száma az elmúlt 24 órában.
Az első grafikonon a Hajdú-Bihar megyében eddig regisztrált, a másodikon pedig az új fertőzöttek számának változását láthatjuk 7 napos mozgóátlagban. Ez a számítási mód a napi adatközlések időnként nehezen értelmezhető számai helyett megmutatja a helyi járványhelyzet trendjeit. A mozgóátlagról itt olvashatnak részletesebben.
CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Egy hónapra csak 1000 forint. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Köszönjük!

debreciner.hu