A Koronavírus Sajtóközpont az RTL Híradó kérdésére azt írta, hasonló akcióra lehet majd számítani Szabolcs-Szatmár-Bereg és Győr-Moson-Sopron megyében is.
A Pedagógusok Szakszervezete szerint minden iskolában tesztelni kellene. Romániában elkezdődött a pedagógusok soron kívüli oltása, Magyarországon nincs erről szó, hiába kérték az érintettek.












