Szerdánként ingyenes orgonakoncertek a Nagytemplomban
A Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség Zenei Bizottsága a nyári időszakra egy új kezdeményezéssel állt elő: augusztus végéig minden szerda délben lehetőségük nyílik a látogatóknak orgonajátékban gyönyörködni.












