A debreceni Fazekas Mihály Gimnázium november 6-án tartotta a hat 12. osztálya diákjainak szalagtűző ünnepségét. Az eseményt élőben közvetítették az interneten (itt megtekinthető a felvétel), hogy azok is részesei lehessenek legalább ebben a formában, akik a vírusintézkedések miatt nem tudtak jelen lenni. Szülők, rokonok, barátok, fotósok, videósok nem voltak ott, tanár is csak kevés.
Méltóságteljes és fegyelmezetten megélt ünnepség volt a Fazekas idei szalagtűzője, bizonyos pillanataiban szívszorító. Az ott készült fényképek minden túlzás nélkül kordokumentumok.
Tekintsék meg válogatásunkat Simon Gyula fotóiból!
Simon Gyula












