Főigazgató szeretne lenni, s neki tetszik a Magyar Természettudományi Múzeum Debrecenbe költöztetése
Bernert Zsolt antropológus, a Magyar Természettudományi Múzeum Embertani Tárának vezetője szerint fontos a vidéki gyermekeknek – főleg az iskolás korúaknak – létrehozni egy olyan kulturális és tudományos múzeumhálózatot, amelynek szervezésében a Magyar Természettudományi Mú¬zeum fontos szereplő lenne. Bernert pártolja a múzeum Debrecenbe költöztetésének ötletét.












