Az üzem területén konténervárosban külföldről érkezett vendégmunkások laknak, közöttük vannak a fertőzöttek. A hivatalos tájékoztató szerint mindannyian tünetmentesek, karanténban vannak, megkezdődtek a kontaktkutatások és a fertőtlenítés.
MÉG NINCS VÉGE!
Itt olvashatók a Debreciner cikkei a koronavírus-járvány helyi aktualitásairól.












