2011-ben kétséges volt, hogy fel tudnak-e vonulni a virágkocsik Debrecenben augusztus 20-án. Emlékszünk még arra, mikor a 2-es villamos pályájának építése okán feltúrták a fél várost, majd évekig hozzá sem nyúltak a félbehagyott építkezéshez?
Az alábbi képek akkor készültek a törmelékhalmok és munkagödrök között kanyargó menetről. Ritka felvételek, kevesen dokumentálták ilyen perspektívából a virágkarnevált.
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél
Laczkó Kornél












