
Tegnap arról adott hírt – több fotó kíséretében – a politikusi Facebook-oldalán Pósán László, hogy „A mai napon gyermeknap alkalmából Halápra és Nagymacsra látogattunk a Debreceni Fidelitas tagjaival.”


A fényképeken pedig az látszik, hogy választókerülete Halápon és Nagymacson élő gyermekeinek vitt három gumilabdát, 48 húsvéti csokoládényulat és még ki tudja mi minden jót.
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.
CSAK VELED együtt tudjuk garantálni, hogy az újságíró és a szerkesztő munkájába ne szólhasson bele más, csak Te, az olvasó. Támogasd előfizetéseddel a Debrecinert! Köszönjük!












