A NAP VIDEÓJA Köszönőtaps Debrecen belvárosában 2020-04-14 3:51 du. Debreciner A koronavírus ellen, a megbetegedettekért küzdők előtt tisztelegve. Videó: Lia A NAP VIDEÓJADebrecenkoronavírusVIDEÓ PrevElőző Ezer embert bocsát el a Wizz Air KövetkezőNext Debreceni Köztemető – 2020 áprilisa
Jön a jegyrendszer a közmeghallgatásokon – Súlyosan korlátozná a társadalmi részvételt Debrecen vezetése 2026.06.23.16:55 / Polgár Tóth Tamás
Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a vidéki Magyarország újságírását – a Független Helyi Lapok Közösségének közleménye 2026.06.23.16:35 / Debreciner
Feloszlatást kezdeményez két képviselő – utoljára ülésezhet Debrecen közgyűlése a hosszú nyári szünetük előtt 2026.06.23.08:10 / Kántor-Újvári Gerda
Polgáron inkább vállalják a törvénysértést, de nem emelik meg a városvezetés fizetését 2026.06.22.19:41 / Polgár Tóth Tamás
Ellenzi a lakóházak melletti akkubontást Hajdúhadház tiszás országgyűlési képviselője is 2026.06.22.13:42 / Polgár Tóth Tamás
Titkolja a köztársasági elnök, hogy milyen megkereséssel fordult a Velencei Bizottsághoz 2026.06.22.12:28 / Debreciner