Ez nem az első alkalom, valószínűleg nem is az utolsó: Pósán képviselő invitált már más debreceni középiskolásokat is a magyar Országgyűlés impozáns épületébe.
Tegnap ezt írta fel a Facebook-oldalára több fotó kíséretében: „Ma délelőtt a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium diákjait láttam vendégül a Parlamentben.”
facebook.com/PosanLaszlo
A SZEMEDNEK HIGGY! rovatunk korábbi publikációi itt láthatók.












