
Pár hónapja változott az ÁSZF azon pontja, ami a 12 éven aluli gyerekek részvételéről rendelkezik. A módosítás szerint a korábbi 12 éves korhatár lejjebb került, és már csak a 10 éven aluliak léphetnek be ingyenesen a fesztivál területére – írja a Telex.
A Telexnek nyilatkozott a Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft. ügyvezetője, Miklósvölgyi Péter. Elmondása szerint nehéz döntés volt, de a fogyasztási szokások megváltozása miatt le kellett vinniük a korhatárt.
További részletek a Telex cikkében olvashatók.













