Polgár Tóth Tamás
Az idei választási kampányidőszakban a debreceni polgármesterjelöltek közül először Papp László (Fidesz) molinói kerültek ki a város főbb útkereszteződéseibe, azokat nem sokkal követték Gondola Zsolt Zoárd (Civil Fórum) reklámlepedői, majd időben jóval lemaradva tőlük, ezek alá szorulva következtek a napokban Mándi Lászlóéi (Összefogás a Cívisvárosért). Itt-ott már szinte veszélyes alacsonyságban, különösen a rögzítő kötelek.
PTR
Polgár Tóth Tamás
Polgár Tóth Tamás
NT
PTR
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.












