Magyar Hang
A Magyar Hang hetilap Flaszter című online műsorában hétről hétre újságírók beszélgetnek az elmúlt napok aktualitásairól. A legutóbbi, február elsejei adásban részt vett Polgár Tóth Tamás, a Debreciner szerkesztője is, aki Dévényi Istvánnal és Koncz Tamással, a Magyar Hang újságíróival beszélte meg az utóbbi napok történéseit.
Itt (is) megtekinthető:
Köszönve munkatársunk meghívását, ajánljuk a Flasztert és a Magyar Hangot. Nézzétek, olvassátok, támogassátok vagy fizessetek elő rá! Legyen, legyünk!












