Koppányi Szabolcs
Ahogyan tegnap a főtérre a karácsonyi fenyő, úgy ma az elektromos ezüstfa is helyére került. A decemberben esedékes ünnepkör debreceni áhitatát immár megszokottan, ledfényesen emelő, kicsit a regékbeli csodaszarvas agancsára hajazó dísztárgy este látványosan világít, nappal viszont – ha majd fehér hó borítja a belvárosi járdákat is, főleg – egészen beleolvad környezetébe.
A munkások évről évre ismétlődő verítékes fáradozását megtakarítandó akár ott is hagyhatnák. Legfeljebb, ha majd az idei szentség elmúlik, jövő karácsonyig nem kapcsolják fel.
Így mutat bekapcsolva:
NT
NT
A NAP VIDEÓJA alrovatunk korábbi mozgóképei itt láthatók.












