Fényárban a debreceni teátrumi épület, de előtte még áll a kordon. A legutóbbi politikusi ígéretek szerint idén szeptemberben lesz az ünnepélyes újranyitás. Az évadtervet már kihirdették.

NT
A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.
Fényárban a debreceni teátrumi épület, de előtte még áll a kordon. A legutóbbi politikusi ígéretek szerint idén szeptemberben lesz az ünnepélyes újranyitás. Az évadtervet már kihirdették.

A NAP KÉPE rovatunk korábbi fotói itt láthatók.
Website Designed & Built by Erneszt Etemez | debreciner.hu © 2024- All Rights Reserved